Nowy użytkownik    Logowanie 
» Augustów - Spot
autor: bejnar Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2008-07-22 07:16:37, odsłon: 5177


W niedziele 7 lipca 2008 w Augustowie odbył się podlaski spot unomaniaków, który swoją obecnością zaszczyciło pięć jakże pięknych maszyn, a mianowicie własności Lerego z Białegostoku, Addiosa z Łap, Szahera z Suwałk, Emila_86 z Giżycka, miejscowy Bejnar oraz znajomi tych że Panów. Spot rozpoczął się na parkingu przed "Kaktusikiem", na który wszyscy dotarli bez większych problemów, no może w wyjątkiem Emila_86, który miał przygode po drodze do Augustowa ( i tu pozdrawiamy chłopaka z trasu Giżycko-Augustów - jesteś naprawdę "twardy"). Po zapoznaniu się z podlaskimi unomaniakami udaliśmy się do oddalonej o 10km od Augustowa Studzienicznej, gdzie mieści się Sanktuarium Maryjne. Po zwiedzeniu okolicy przyszedł czas na fotki z "gwiazdami imprezy" na parkingu.
Kliknij żeby powiększyć
Studzieniczna - właściciele przy swoich autkach :)
Kliknij żeby powiększyć
Studzieniczna - ekipa UKP
Kliknij żeby powiększyć
Piękny samochód + piękna pogoda + UKP = udany weekend :)


Następnie powróciliśmy do Augustowa by zwiedzić te piękne miasto. Nie zabrakło nas na Plaży Miejskiej na której mieści się drugi w Europie wyciąg nart wodnych oraz na augustowskim molo. Potem zwartym szykiem ruszyliśmy na przejażdżkę po mieście.
Kliknij żeby powiększyć
Augustów - Plaża Miejska & UKP
Kliknij żeby powiększyć
Wyciąg nart wodnych


Gdy Augustów został poznany, a nam zaczął doskwierać głód udaliśmy się na grilla nad jezioro Sajno i plaże zwaną z niewiadomych nawet dla miejscowych przyczyn "zimówką". Przepiękną okolice docenił chyba każdy ze spotowiczów. Cisza, brak jakichkolwiek motorówek czy żaglówek sprawił iż można było rozkoszować się dziką przyrodą. Kierownik Szaher zarządzał grillem, a my dyskutowaliśmy na temat naszych maszyn i podziwialiśmy węże, które wylegiwały się przy drzewie obok jeziora. Koledze z Łap tak się one spodobały że postanowił jednego oswoić :)
Kliknij żeby powiększyć
UKP i przygotowania do grilla
Kliknij żeby powiększyć
Grill nad jeziorem - widok na naturę :)
Kliknij żeby powiększyć
Zaklinacz węży


Ok. godziny 17 zakończyliśmy grillowanie i każdy z nas udał się do domu, z zapowiedzią, że to nie ostatni nasz spot na Podlasiu!


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer