Nowy użytkownik    Logowanie 
» XVII OZU - Giewartów - Michasiówka - 7-10.05.09r
autor: oxy999 Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2009-05-28 18:22:52, odsłon: 6670


A więc... tak jak obiecałem:

Jak wiadomo niedawno odbyło się OZU w Giewartowie w ośrodku Michasiówka... jednak zanim tam wszyscy dotarli trzeba było jakoś dojechać... jak wiadomo UKP słynie z bezpiecznej i przepisowej jazdy...

mijając przy tym piękne krainy:i miejscowości:czekając czasem przy przejazdach kolejowych...

Jednak gdy w końcu dotarliśmy na miejsce i zaparkowaliśmy nasze piękne wozy:Poszliśmy się przywitać z będącymi już w ośrodku osobami:Rozmyślając czasem co dalej począć:Poszliśmy zwiedzać domki w których zadomowiliśmy się na te kilka dni...Poznaliśmy nasze bardzo wygodne legowiska:

Poczłapaliśmy dalej się witać z naszą paczką:Która nie czekając na nas już się dobrze rozgościła:Dalej wędrując po naszym ośrodku wypoczynkowym odkrywaliśmy inne jego atrakcje:

W tym czasie coraz większa ilość nowych osób zbierała się na naszym placyku parkingowym:W międzyczasie zaopatrując się w nasze OZUowe koszuleczki:mając na oku również naszego pupila:Zaczęliśmy również się rozgaszczać ^^Czasem zerkając na nowo przyjeżdżających:Których z czasem przybywało coraz więcej:

Zaczęliśmy się integrować...Popijając wściekłe psy:i witając spóźnialskich:którzy potrafili rozbawić ekipę nawet tańcząc na stole ^^Jednak gdy zmęczenie i %%% dopadły co niektórych, którzy poszli zaraz spać:W nocy czasem aż za bardzo się integrowali ^^Jednak po pobudce czas nastał na śniadanka:po których nabierając sił byliśmy zdolni już dalej zwiedzać ciekawe miejsca i ich okolice:

Robiąc czasem grupowe zdjęcia:Zapoznając się z tamtejszą okoliczną ludnością:Wędrowaliśmy dalej... jak nie trudno było nas oczywiście rozpoznać...Poznając również innych mieszkańców:oraz ciekawe mieszkanka:

Po powrocie z udanych wycieczek, rozpaliliśmy ognisko:Przy którym wszyscy świetnie się bawili:inni woleli grilla:

Po odpoczęciu po dniu pełnym wrażeń na następny ranek znów zawędrowaliśmy w ciekawe miejsce:Podziwiając pozostawione na uboczu pojazdy ^^Próbując popełnić zbiorowe samobójstwo na torach:Z nudów układając skrót naszego klubu:Doczekaliśmy się w końcu naszej kolejnej zabawki:

Znajdując przy tym niebezpiecznego bandytę:Którego łatwo ujęliśmy ^^Oglądając z daleka Biskupin:Jednak będąc w potrzebie trzeba było się na prawdę wysilić by sobie ulżyć...Po powrocie z ciekawej wycieczki kolejką wąskotorową zajęliśmy się innymi ciekawymi rzeczami ^^Oraz balowaliśmy wiedząc że następnego dnia będzie dzień pożegnań, korzystaliśmy ile się tylko dało :)Jednak o poranku... wszyscy wiedzieliśmy że już nadszedł czas rozstania... i bardzo się tym przejęliśmy... w czym również pomagał nam poranny kac...Lub co niektórzy korzystali z wolnej chwili by jeszcze troszkę odpocząć przed długimi czasem powrotami:Na tyle dobrze ze pogoda nam dopisała... nawet w dzień powrotu:Liczę że choć w małej części spodobała wam się moja mała fotorelacja, w której w jakiejś tam części przedstawiłem jak było na XVII OZU :)
Zdjęcia tu umieszczone są jedynie mojego autorstwa... mając na uwadze że wiele osób robiło, a niektórzy robili również zdjęcia ciekawych zabaw w których ja brałem udział (m.in. chrzest nowicjuszów) to mogą dodać linki do nich w komentarzach :)
Dziękuję i pozdrawiam tych którzy dotrwali do końca :)
Liczę że coś napiszecie od siebie co o tym sądzicie? ;)

Pozdrawiam Oxy :)


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer