Nowy użytkownik    Logowanie 
» Moja przygoda z Uniakami
autor: velo86 Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2007-06-21 17:30:10, odsłon: 5360


Witam,

KILKA SŁÓW O SOBIE
Na wstępię może się przedstawię. Mam na imię Bartek, mieszkam w Łodzi. W roku 2006 skończyłem Technikum Hotelarsko - Turystyczne i od października do kwietnia studiowałem Turystykę i Rekreacje. Plany się zmieniły, zmieniam kierunek na Logistykę, ze względu na lepsze warunki zatrudnienia w moim regionie :)

JA ZMOTORYZOWANY
Moja przygoda z Uno zaczęła się w czerwcu 2004 roku. Wtedy mój brat kupił swoje pierwsze auto. Było to Uno 3d 1.1 i.e 92r kolorek grafit metalik. Autko wyjechało z fabryki we Włoszech. Przez pierwszy rok musiałem się prosić o samochód i jeździłem nim okazjonalnie. Po tym czasie Uniak przeszedł w moje ręce. Nie było to chyba dla niego dobre. Jako świeżo upieczony kierowca, z szaleństwem w głowie, poprostu go zajeździłem. Uniak jeździł ale brak w nim było praktycznie amortyzatorów, uszczelka pod głowicą do wymiany, łożyska, lekko go przerysowałem, a także moi "mili i wspaniali" sąsiedzi dodali kilka wgnieceń od siebie :[ Tak jeździłem rok czasu i po skończeniu technikum postanowiłem zrobić roczną przerwę przed studiami i wyjechać zagranicę, aby na nie zarobić. Uniaka sprzedałem za bezcen, i w ostatnim momencie zmieniłem decyzję i zostałem w Polsce. Półtora miesiąca moimi kierowcami byli motorniczy i kierowcy autobusów komunikacji miejskiej. Tragedia, wolałem nigdzie nie iść, niż poruszać się MPK (Miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne). W Planach miałem kupić auto pod koniec roku myslałem nad hondą civic, albo fordem mondeo, lecz jak to plany dzisiaj są takie, jutro inne i stałem się właścicielem kolejnego Uniaczka. Jest to Uno 45 1.0 93r. LPG, który możecie zobaczyć na fotkach.Autko przywiozłem z Katowic. Tym razem, mam więcej rozumu w głowie i zdałem sobie sprawę, iż Uno to nie jest wyścigówka i zwolniłem tempa.
Niestety przygoda z uniakami chyba się kończy, ponieważ ruda zjadła mi całą podłogę i chce się przesiąść na większe autko z większym silnikiem. Co kupie, to się jeszcze okaże :)


jak macie jakieś pytania - piszcie.

Kliknij żeby powiększyć
Z przodu
Kliknij żeby powiększyć
z tyłu


Autor: Przemas  Zobacz profil  Kontakt Data: 2007-05-04 13:39:33
hmm a turystykę to gdzie kolega studiuje ?? :)

a poza tym gdzie fotki starego (białego??) uniaczka ?? :P

Redakcja www.fiatuno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer