Nowy użytkownik    Logowanie 
» O sobie samym
autor: Scream Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2007-03-12 14:08:54, odsłon: 11347


Siema wszystkim. Mam na imię Tomek. Na forum przyjąłem nick`a Scream i od 2000 roku płodzę mniej lub bardziej wartościowe posty.
Kliknij żeby powiększyć
Władek - mekka warsawiakoow ;o)

Kliknij żeby powiększyć
Garbate szczęście
Na stronę www.uno.supermedia.pl trafiłem zaraz po tym jak sprzedałem mojego ukochanego VW Garbuska.Szukałem samochodu w miarę nowoczesnego, przestronnego i młodego - wybór padł na Uno z silnikiem 1.0 FIRE z roku 1993 w kolorze mare blue i nie żałuję tej decyzji do dziś. Uniakiem turlałem się od września 1999 roku i w sumie przejechałem nim ok 60 tyś. km. Oczywiście nie obyło się bez kilku napraw z których tylko jedna zmusiła mnie do pchania Uno (na szczęscie awaria starowania skrzynią biegów przytrafiła mi się 200m od domu).
Po zimie 2003 `dojrzałem` do małego remontu blacharki i silnika. Blachę nadgryzła korozja a silnik zaczynał brać olej. Tym sposobem w lecie 2003 turlałem się już czarnym Uniakiem. Na jesieni wymieniona została głowica i wałek rozrządu. Po zimie 2004 doszedłem do wniosku, że samochód będzie wymagał coraz większych nakładów finansowych i czas już rozejrzeć się za czymś nowym.

Kliknij żeby powiększyć
Uno EVO :o) vol.1
Kliknij żeby powiększyć
Uno EVO vol.3
Kliknij żeby powiększyć
Uno EVO vol.2

Wszystko ułożyło się tak szczęśliwie, że miejsce parkingowe nie musiało długo czekać na nowy samochód. W pewnej chwili, przez 20 minut byłem właścicielem 2 samochodów. Uno ustąpiło miejsca nowej `Italian Beauty` z silnikiem 1.6 16V o mocy 103 KM w kolorze rosso smalto
Kliknij żeby powiększyć
Italian Beauty vol.1
Kliknij żeby powiększyć
Italian Beauty vol.2

Czas płynie...w styczniu przyszła pora na zmiany. Podziękowałem `włoszce` za współprace obfitującą niestety w fochy z jej strony. Cóż life is brutal...
Nie mogłem sobie jednak pozwolić, aby Scream pomykał niestylowym wozidłem - w kręgu zainteresowań znalazła się Alfa 156, w której zakochałem się po pierwszej jeździe próbnej. Niestety budżet nie pozwalał mi na zakup zadbanego egzemplarza i konieczny był kompromis. Efektem owego jest Fiat Marea 1.9JTD Berlinetta w jedynym słusznym kolorze, którym pomykam od stycznia `07.

Kliknij żeby powiększyć
Berlinetta

Kliknij żeby powiększyć
Włoszka

Podsumowując...Moja kariera motoryzacyjna to do tej pory 3 samochody:
- nieśmiertelny VW Garbus 1.2 34 KM w kolorze czarnym a później niebieskim,
- Fiat Uno 1.0 45KM w kolorze morskim a później czarnym,
- Fiat Bravo 1.6 16V 103 KM w kolorze czerwonym,
- Fiat Marea 1.9 1.9JTD 105 KM w kolorze srebrnym


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer