Nowy użytkownik    Logowanie 
» Filpkowóz
autor: podwys Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2008-03-14 17:34:57, odsłon: 5685


Witam!
Mam na imię Bartek, na forum znany jestem jako podwys.
Oto ja i moi najważniejsi pasażerowie, Kasia i Filipek:

Kliknij żeby powiększyć
rodzinka w komplecie


Poszukiwania samochodu rozpoczęliśmy myśląc o CC, takimi się dużo w życiu najeździłem i uważam że są to całkiem przyjemne samochodziki. Oglądałem też parę uniawek z ogłoszeń ale żadna mnie nie zainteresowała.

Aż do momentu kiedy doszły mnie wieści, że znajomy chce się pozbyć swojego samochodu. Po obejrzeniu i przejażdżce nie zastanawiałem się długo i tak oto zakupiliśmy nasz pierwszy samochód: Fiat Uno 1.0 Fire z 1997 roku.

Kliknij żeby powiększyć
1
Kliknij żeby powiększyć
3
Kliknij żeby powiększyć
2Jak na 11 letni samochód to jest w bardzo dobrym stanie. Przez prawie całe swoje życie był garażowany, więc rudej nigdzie nie widać (choć wiem, że gdzieś się na pewno czai). Był jeżdżony przez emeryta i miał niewielki (ale w 100% prawdziwy) przebieg 77500km.

Mamy go około 2 miesięcy i muszę przyznać, że jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest niezawodny, wygodny i suuuper się nim jeździ.

Jeżeli chodzi o przeróbki to nie planuje nic większego. Na razie poprawiam fabrykę, która bardzo ubogo go wyposażyła. Założyłem zegarek, zapalniczkę i wymieniłem kierownice na trochę wygodniejszą. A największą przeróbką jakiej dokonałem było przerobienie zegarów z poloneza. Moim zdaniem są ciekawą alternatywą dla drogich i trudno dostępnych zegarów z SXa. Wiadomo, że oryginał jest lepszy ale te moim zdaniem też dobrze wyglądają.

Kliknij żeby powiększyć
zegarki
Kliknij żeby powiększyć
podświtlenie zegarów
pozdrawiam i dzięki za chwile uwagi
podwys


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer