Nowy użytkownik    Logowanie 
» 1.0 Fire
autor: EddTheBoss Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2010-08-11 22:42:04, odsłon: 5240


Witam!

Moja przygoda z Uniakiem zaczęła się w lipcu 1999, kiedy to zacząłem podróżować tym samochodem jako pasażer tylnej kanapy ;) Samochód został zakupiony jako nowy przez rodziców. 8 lat później rodzice kupili sobie Volvo, a ja w listopadzie 2008 zdobyłem prawko i przy okazji Uniaka. Od lipca 2009 samochód jest już całkowicie mój :) Przejąłem go z przebiegiem ~108 000 km.

Rodzice serwisowali samochód w ASO. Ja po dwóch naprawach w tym samym ASO zdecydowałem, że wolę jednak naprawiać samochód sam. W ten sposób Uniak stał się dla mnie jeżdżącą lekcją motoryzacji i to jest jeden z powodów dla których nie chcę zamieniać tego samochodu na żaden inny przez najbliższych kilka lat ;)

W lutym 2010 zacząłem zapisywać wszelkie wydatki i naprawy w serwisie motostat: KLIK

Jeśli chodzi o wygląd i wyposażenie samochodu to nie ma się czym chwalić, bo jest to 99% seria (za wyjątkiem kilku moich patentów np. na mocowanie zderzaka). Wyszedłem z założenia, że zanim wezmę się za wygląd, to muszę doprowadzić samochód do dobrego stanu mechanicznego. Na razie konsekwentnie do tego dążę i nawet nieźle mi to wychodzi :)

Jako że bez foto się nie liczy, to wrzucam zdjęcie swojego bolidu w trakcie trasy w Bieszczady ze znajomymi :)

Kliknij żeby powiększyć
Mój bolid


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer