Nowy użytkownik    Logowanie 
» OSP - Radom 19/07/2014
autor: majker Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2014-08-17 19:15:16, odsłon: 3123


Jak wiadomo i statystycznie i doświadczalnie Fiaty Uno ulegają szybkiej biodegradacji… Zresztą – dla wielu osób to już jest przeżytek – czasy jego świetności minęły bezpowrotnie i nigdy nie wrócą… Nie ma nowych projektów, kącik techniczny uśpiony… Jadąc gdziekolwiek można zobaczyć jedynie Uno wypakowane drzewem lub porośnięte mchem – nie raczej to nie możliwe, bo z Una to można sobie pozostawić tylko woreczek rdzy na pamiątkę ;). Smutne prawda? Cóż życie… Aż po długich i namiętnych dyskusjach pada pomysł zorganizowania wspólnego spota Uno Klub Polska oraz Unofanów – o charakterze stypy - pod hasłem „Ostatni Unianie”.

I co dalej? Plan jest, terminy ustalone, ale cóż z tego jak nie ma Fiatów Uno? A no właśnie… Zapożyczę tekst kolegi Matum , kwitując przebieg wydarzeń z Radomia – „Taka sytuacja…”

Kliknij żeby powiększyć
16 Uniaków pod M1 w Radomiu :)


W jednym miejscu zebrało się 16 Uniaków (w tym 9 seryjnych, 5 swapów i 2 turbo) + inne auta, które przywiozły łącznie ponad 30 osób. Fajnie, że w tej grupie ludzi znaleźli się Ci co nie są w posiadaniu, ale gdzieś tam tyłu głowy Uno żyje :). Czyżby reaktywacja? Czas pokaże ;).

Kliknij żeby powiększyć
Gdzieś tam w drodze...


Przebieg dnia 19/07/2014 zasadniczo był powrotem do korzeni. Z parkingu spod Galerii M1 w Radomiu udaliśmy się w kolumnie nad zalew. Co by nie było, że nie wszyscy dojechali, to wstawiam 2 fotki .

Kliknij żeby powiększyć
Gdzieś tam w eterze :).


Kliknij żeby powiększyć
Gdzieś tam w eterze 2 :).


I tam jak na spota przystało – rozpoczęły się wspólne dyskusje: kto co ma, co zostawić, co przerobić? Przytoczę najciekawszą odpowiedź na ostatnie pytanie, która nie zmienia się od lat czyli – „uturbić” by Glaca ;). A co się działo? Jak to wyglądało? Zapraszam do obejrzenia relacji.


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer