Nowy użytkownik    Logowanie 
» Moje śliczności - Uno Silver !!!
autor: arti77 Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2009-04-11 22:53:41, odsłon: 10147


Witam, wszystkich klubowiczów !!
Na razie nie będę się długo rozpisywał na temat mojego autka, bo nic nadzwyczajnego w nim jeszcze nie ma.
Jest to Uno 3d rocznik 2001 [ udał mi się zakup :-) ], silniczek ekonomiczny :-) 900cm + instalacja gazowa, a kolorek silver. Poprzedni pierwszy właściciel dbał o to autko.
Tuningu i modernizacji jeszcze nie ma, ale na pewno coś się w niedługim czasie pojawi. Na razie czekam aż autko będzie gotowe (widać o co chodzi).
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających moją stronkę !!!
Kliknij żeby powiększyć
Uniak w momencie zakupu...

Wreszcie po długich męczarniach z powolnym mechanikiem/blacharzem, mam moje śliczności. Niestety z wiadomego powodu (braku kasy), uniak nie został polakierowany, ale w niedługim czasie to wykonam. Przy okazji pomaluje się może dolną połówkę zderzaków :-).

Uniak został już wyposażony w parę bajerów poprawiających jego wygląd: kołpaki czarny metalic ;-), zegarek oczywiście blue, neony blue pod deską rozdzielczą (oświetlające nogi kierowcy i pasażera), skórzana gałka biegów, radyjko SONY CD i potężne głośniki Magnat elipsy w półce (będą jeszcze 10" na przód oraz skrzynia do bagażnika już zakupione tylko czekają na montaż) oraz lepka złośnik.

W następniej kolejności wymieniam zegary na wersję z temperaturą i przebiegiem dziennym km (oczywiście podświetlaną na blue).
W miarę postępów prac będe aktualizował moją stronkę.
Kliknij żeby powiększyć
Uno 1
Kliknij żeby powiększyć
Uno 2
Minęło już troche czasu i Uniak przeszedł kilka modernizacji.
Zegary zmienione i podświetlone na niebiesko (a propo podświetlenia, macie może jakiś pomysł na lepsze oświetlenie zegarów, bo zrobiłem ten patent z kilkunastoma diodami blue i zmatowioną przesłonką ale i tak wydaje mi się że mogło by być lepiej), kierownica z uno TURBO, zestawik audio zamontowany (nieźle trzepie). Poza tym wiosna przyszła i przyszedł czas na letnie oponki. Założyłem oponki 165/65/13 i felgi alu od poloneza (na przód poszły 5mm dystanse też od poldka).
Na razie tyle wciąż zbieram się do polakierowania auta... ale niestety :-( ... są dwa ale... raz że kasy brak ... dwa że lakiernik mi zabierze auto na pare dni a furka potrzebna do pracy.
W kolejnych zmianach to już wiem, że za tydzień lub dwa będą fotele od uno TURBO (tylko będzie trzeba je obszyć).
Kliknij żeby powiększyć
wnętrze - deseczka
Kliknij żeby powiększyć
wnętrze nocą
Kliknij żeby powiększyć
audio
Kliknij żeby powiększyć
aluski
Kliknij żeby powiększyć
aluski


W miarę rozwoju moich modernizacji, narodziła się nowa koncepcja wyglądu uniaka. Teraz moje uno zaprzyjaźni się z kolorem czerwonym (a nie jak to było, miało być wcześniej kolorem blue). Poza tym co już widać na fotkach będzie jeszcze podświetlenie zegarów, konsoli, zegarka (i wszystkiego co świeci wewnątrz) na czerwono; są już nowe felasie (niestety też 13cali od podoneza) pięcio ramienne tylko jadą jeszcze do lakiernika (kolorek biały będzie); bębny i zaciski pomalowane będą na czerwono. Ponadto na dniach moje autko będzie już całe srebrne (namierzyłem uno na części w tym samym kolorku), oraz będą zakupione (też już namierzone) boczki drzwi uno turbo wraz z elektrycznymi szybkami.

Kliknij żeby powiększyć
uno prawie turbo ;-)
Kliknij żeby powiększyć
nowy środeczek przód
Kliknij żeby powiększyć
nowy środeczek tył
Kliknij żeby powiększyć
deseczka, cb zamontowane w wygodnym miejscu


Są już nowe felasie (były u lakiernika :-)), poza nimi zrobiłem przedni lewy błotnik. Jeszcze tylko maska została do polakierowania, ale tak sobie myśle że walne ją na czarny metalik. Jeszcze bębny i zaciski na czerwono się pomaluje.
Kliknij żeby powiększyć
białe felasie


Niestety na uniaka nadszedł czas. Potrzebowałem trochę lepsze autko ze względu na pracę (przedstawiciel handlowy). Nigdy uniaka nie zapomnę, na prawdę świetne autko i do tego niezawodne.
Moja nowa furka już została poddana zmianom he he...
Kliknij żeby powiększyć
zima style
Kliknij żeby powiększyć
abarth ;-)
Kliknij żeby powiększyć
lato style
Kliknij żeby powiększyć
dla poprawy komfortu he he ;-)


Autor: Diablun  Zobacz profil  Kontakt Data: 2009-09-06 22:54:06
Najbardziej w Uniaku podobaja mi się czerwone pasy które odznaczają się na tle srebrnego auta!!!!BOMBA

Autor: Sim86  Zobacz profil  Kontakt Data: 2008-08-23 23:51:17
Bardzo ładny Unok. Tapicerka jest świetna, to z Uno Turbo, czy była montowana z zwykłych wersjach? Też mam uno 900cm ale 5d. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej modernizacji!

Redakcja www.fiatuno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer